Najnowsze

Nie wiesz, jakie korzyści może przynieść Twojej firmie korzystanie z zaawansowanych rozwiązań informatycznych do budżetowania i controllingu a także jakie oszczędności można z tego tytułu wygenerować? Zapisz się na bezpłatne Webinarium organizowane przez producenta systemu Eureca - firmę Controlling Systems z Wrocławia. Szczegóły na stronie www.controlling-systems.pl.

W co korzystnie zainwestować wolne środki finansowe w czasach kryzysu? Paradoksalnie w nieruchomości, których ceny zjechały dziś do niespotykanie niskich poziomów. Potencjalnie bardzo dobrą inwestycją wydaje się inwestycja apartamentowa Przy Parku 14 zlokalizowania w pobliżu Parku Szczęśliwickiego na Warszawskiej Ochocie, której walory doceniło już kilku poważnych inwestorów na rynku apartamentów na wynajem.


Kredyt hipoteczny dla firm

Skojarzone z tym artykułem: biznes, finanse, ekonomia, banki

Nasz bank to szybko rozwijająca się i młoda instytucja finansowa w Polsce, która proponuje swoim partnerom firmowym kredyty na finansowanie, rachunki i lokaty firmowe. Na finansowanie działalności oferujemy następujące rodzaje produktów kredytowych dla Twojej korporacji: kredyt inwestycyjny na zakup środka transportu, uproszczona ścieżka w kredycie hipotecznym, kredyt w rachunku bieżącym, linia kredytowa, kredyt inwestycyjny, kredyt dyskontowy - dyskonto weksli, kredyt obrotowy, kredyty Twoja Firma, kredyt pod dotację z Unii Europejskiej. Możesz także korzystać z usługi SMS,...

Dodany przez Bernadetta Boć | 2013-11-13

Kredyt hipoteczny dla firm