Najnowsze

Nie wiesz, jakie korzyści może przynieść Twojej firmie korzystanie z zaawansowanych rozwiązań informatycznych do budżetowania i controllingu a także jakie oszczędności można z tego tytułu wygenerować? Zapisz się na bezpłatne Webinarium organizowane przez producenta systemu Eureca - firmę Controlling Systems z Wrocławia. Szczegóły na stronie www.controlling-systems.pl.

W co korzystnie zainwestować wolne środki finansowe w czasach kryzysu? Paradoksalnie w nieruchomości, których ceny zjechały dziś do niespotykanie niskich poziomów. Potencjalnie bardzo dobrą inwestycją wydaje się inwestycja apartamentowa Przy Parku 14 zlokalizowania w pobliżu Parku Szczęśliwickiego na Warszawskiej Ochocie, której walory doceniło już kilku poważnych inwestorów na rynku apartamentów na wynajem.


Rozpoczynamy biznes

Skojarzone z tym artykułem: biznes, pieniądz, przedsiębiorstwa, inkubatory biznesu

Mam już powyżej uszu pracowania na etacie w koncernie. Gdy byłem młody praca w wielkiej firmie stanowiła dla mnie duże wyzwanie. Cieszyłem się strasznie z tego, że przeszedłem przez gęste sito rekrutacji i wybrano mnie do pracy w korporacji HP spośród tysięcy innych osób. Wydawało mi się to w tamtym okresie ogromnym osiągnięciem osobistym. Straciłem w korporacjach kilkanaście lat skacząc za lepszymi zarobkami oraz większymi wyzwaniami z jednej do drugiej. Interesującym pomysłem na znalezienie oryginalnego pomysłu jest skorzystanie z internetu a następnie wklepanie do...

Dodany przez Andrzej Jarosz | 2013-06-03

Rozpoczynamy biznes