Najnowsze

Nie wiesz, jakie korzyści może przynieść Twojej firmie korzystanie z zaawansowanych rozwiązań informatycznych do budżetowania i controllingu a także jakie oszczędności można z tego tytułu wygenerować? Zapisz się na bezpłatne Webinarium organizowane przez producenta systemu Eureca - firmę Controlling Systems z Wrocławia. Szczegóły na stronie www.controlling-systems.pl.

W co korzystnie zainwestować wolne środki finansowe w czasach kryzysu? Paradoksalnie w nieruchomości, których ceny zjechały dziś do niespotykanie niskich poziomów. Potencjalnie bardzo dobrą inwestycją wydaje się inwestycja apartamentowa Przy Parku 14 zlokalizowania w pobliżu Parku Szczęśliwickiego na Warszawskiej Ochocie, której walory doceniło już kilku poważnych inwestorów na rynku apartamentów na wynajem.


UE rozdziela dotacje

Skojarzone z tym artykułem: finanse, ekonomia, pieniądz, fundusze, dotacje, szkolenia

Firma Covex proponuje całościową obsługę procesu inwestycyjnego w tym: kompleksowe wsparcie informacyjne w zakresie zasad działania i otrzymywania środków pomocowych, opracowanie oraz składanie dokumentów rozliczeniowych, zarządzanie projektami finansowanymi ze środków pomocowych, składanie a także opracowanie podań o otrzymanie dotacji łącznie z właściwymi załącznikami do zagranicznych a także krajowych podmiotów finansujących, kontrola kształtu projektu w zakresie ramowych wytycznych właściwego programu pomocowego (kwalifikacja kosztów, harmonogram, zakres prac)...

Dodany przez Kornel Bogucki | 2013-07-14

UE rozdziela dotacje