Najnowsze

Nie wiesz, jakie korzyści może przynieść Twojej firmie korzystanie z zaawansowanych rozwiązań informatycznych do budżetowania i controllingu a także jakie oszczędności można z tego tytułu wygenerować? Zapisz się na bezpłatne Webinarium organizowane przez producenta systemu Eureca - firmę Controlling Systems z Wrocławia. Szczegóły na stronie www.controlling-systems.pl.

W co korzystnie zainwestować wolne środki finansowe w czasach kryzysu? Paradoksalnie w nieruchomości, których ceny zjechały dziś do niespotykanie niskich poziomów. Potencjalnie bardzo dobrą inwestycją wydaje się inwestycja apartamentowa Przy Parku 14 zlokalizowania w pobliżu Parku Szczęśliwickiego na Warszawskiej Ochocie, której walory doceniło już kilku poważnych inwestorów na rynku apartamentów na wynajem.


Czym jest nadzór inwestorski?

Skojarzone z tym artykułem: finanse, ekonomia, pieniądz, budownictwo

Każda nowo rozpoczęta inwestycja budowlana wiąże się z bardzo dużymi nakładami finansowymi, ponoszonymi przez inwestora. Proces realizacji tak dużego przedsięwzięcia, powinien podlegać ścisłemu nadzorowi, bowiem wszystkie błędy popełnione nie tylko na etapie budowy, ale także przy wykonywaniu projektu, będą oznaczały konieczność poniesienia dodatkowych, często bardzo wysokich kosztów. Jednak aby można było mówić o skutecznym nadzorze, konieczne jest spełnienie dwóch podstawowych kryteriów - inwestor musi dysponować bardzo dużą ilością wolnego czasu i...

Dodany przez Kornel Bogucki | 2014-10-16

Czym jest nadzór inwestorski?