Najnowsze

Nie wiesz, jakie korzyści może przynieść Twojej firmie korzystanie z zaawansowanych rozwiązań informatycznych do budżetowania i controllingu a także jakie oszczędności można z tego tytułu wygenerować? Zapisz się na bezpłatne Webinarium organizowane przez producenta systemu Eureca - firmę Controlling Systems z Wrocławia. Szczegóły na stronie www.controlling-systems.pl.

W co korzystnie zainwestować wolne środki finansowe w czasach kryzysu? Paradoksalnie w nieruchomości, których ceny zjechały dziś do niespotykanie niskich poziomów. Potencjalnie bardzo dobrą inwestycją wydaje się inwestycja apartamentowa Przy Parku 14 zlokalizowania w pobliżu Parku Szczęśliwickiego na Warszawskiej Ochocie, której walory doceniło już kilku poważnych inwestorów na rynku apartamentów na wynajem.


Cienka linia między miłością a nienawiścią

Skojarzone z tym artykułem: rozwód, alimenty, prawo rodzinne, adwokat

Często niestety zdarza się, że dwoje ludzi, którzy niegdyś się kochali zaczynają nadawać na innych falach. Dzieje się tak, ponieważ z wiekiem istnieje możliwość, że każdy partnerów dąży do czegoś innego bądź chce się po prostu realizować. Wybraliśmy jedno z polskich miast - Wrocław, by zapytać ludzi, dlaczego tak wiele osób decyduje się na rozwód? Odpowiedzi były bardzo różne. Dominowały natomiast: zdrada, wypalenie się uczucia oraz popadanie w nałogi. Niestety, rozwód, jak każda bardziej poważna decyzja w naszym życiu ciągnie za sobą duże...

Dodany przez Kornel Bogucki | 2014-02-07

Cienka linia między miłością a nienawiścią