Najnowsze

Nie wiesz, jakie korzyści może przynieść Twojej firmie korzystanie z zaawansowanych rozwiązań informatycznych do budżetowania i controllingu a także jakie oszczędności można z tego tytułu wygenerować? Zapisz się na bezpłatne Webinarium organizowane przez producenta systemu Eureca - firmę Controlling Systems z Wrocławia. Szczegóły na stronie www.controlling-systems.pl.

W co korzystnie zainwestować wolne środki finansowe w czasach kryzysu? Paradoksalnie w nieruchomości, których ceny zjechały dziś do niespotykanie niskich poziomów. Potencjalnie bardzo dobrą inwestycją wydaje się inwestycja apartamentowa Przy Parku 14 zlokalizowania w pobliżu Parku Szczęśliwickiego na Warszawskiej Ochocie, której walory doceniło już kilku poważnych inwestorów na rynku apartamentów na wynajem.


Rozliczenia z urzędem skarbowym

Skojarzone z tym artykułem: finanse, ekonomia, pieniądz, podatki, księgowość

Początek każdego roku jest dla większości osób równoznaczny z rozliczeniem się z urzędem skarbowym. Dla dużej części społeczeństwa polskiego fakt ten jest równoznaczny z wieloma problemami. Oczywistym jest fakt, że księgowość nie jest dla każdego mocną stroną.Co prawda w Internecie co roku pojawia się mnóstwo programów do rozliczania zeznań podatkowych. O ile złożenie zeznania, które wymaga tylko tzw. przeklepania cyferek z otrzymanego PIT 11, nie wymaga większych umiejętności, to przy bardziej skomplikowanych PIT-ach zaczynają się schody.Osoby fizyczne...

Dodany przez Kornel Bogucki | 2014-03-31

Rozliczenia z urzędem skarbowym