Najnowsze

Nie wiesz, jakie korzyści może przynieść Twojej firmie korzystanie z zaawansowanych rozwiązań informatycznych do budżetowania i controllingu a także jakie oszczędności można z tego tytułu wygenerować? Zapisz się na bezpłatne Webinarium organizowane przez producenta systemu Eureca - firmę Controlling Systems z Wrocławia. Szczegóły na stronie www.controlling-systems.pl.

W co korzystnie zainwestować wolne środki finansowe w czasach kryzysu? Paradoksalnie w nieruchomości, których ceny zjechały dziś do niespotykanie niskich poziomów. Potencjalnie bardzo dobrą inwestycją wydaje się inwestycja apartamentowa Przy Parku 14 zlokalizowania w pobliżu Parku Szczęśliwickiego na Warszawskiej Ochocie, której walory doceniło już kilku poważnych inwestorów na rynku apartamentów na wynajem.


Cztery kąty do wynajęcia w stolicy

Skojarzone z tym artykułem: biznes, ekonomia, przedsiębiorstwa, nieruchomości, mieszkania, ogłoszenia

Do tego, aby zrealizować swoje marzenie o zamieszkaniu w stolicy potrzebne są trzy elementy. Po pierwsze: praca (bo nie pracując, nie ma się żadnych dochodów, które pomogłyby przejść do punktu drugiego). Po drugie: cztery kąty, w których można zamieszkać. I po trzecie: odrobina szczęścia i determinacji. Na zakup mieszkania w Warszawie stać dzisiaj jedynie bogate osoby. Mieszkania są tutaj stosunkowo drogie, a cena 5 tysięcy za metr kwadratowy jest uznawana za wyjątkowo okazyjną. Nikt nie wyłoży takiej gotówki od ręki, a kredyt hipoteczny można otrzymać jedynie mając...

Dodany przez Andrzej Jarosz | 2014-07-03

Cztery kąty do wynajęcia w stolicy