Najnowsze

Nie wiesz, jakie korzyści może przynieść Twojej firmie korzystanie z zaawansowanych rozwiązań informatycznych do budżetowania i controllingu a także jakie oszczędności można z tego tytułu wygenerować? Zapisz się na bezpłatne Webinarium organizowane przez producenta systemu Eureca - firmę Controlling Systems z Wrocławia. Szczegóły na stronie www.controlling-systems.pl.

W co korzystnie zainwestować wolne środki finansowe w czasach kryzysu? Paradoksalnie w nieruchomości, których ceny zjechały dziś do niespotykanie niskich poziomów. Potencjalnie bardzo dobrą inwestycją wydaje się inwestycja apartamentowa Przy Parku 14 zlokalizowania w pobliżu Parku Szczęśliwickiego na Warszawskiej Ochocie, której walory doceniło już kilku poważnych inwestorów na rynku apartamentów na wynajem.


Jak przygotować obsługę językową konferencji?

Skojarzone z tym artykułem: biznes, finanse, pieniądz, tłumaczenia, konferencje

Konferencja to niezwykle ważne wydarzenie, które wymaga odpowiedniej oprawy oraz profesjonalnej organizacji. Bardzo dużym wyzwaniem jest przygotowanie odpowiedniej obsługi językowej, umożliwiającej profesjonalne wykonanie tłumaczeń w czasie trwania wystąpień.Tłumaczenia symultaniczne, które są wykorzystywane w czasie konferencji, należą do najtrudniejszych form przekładu. Wynika to z faktu, że są wykonywane na bieżąco, w czasie trwania wystąpień lub dyskusji. Dlatego w czasie przygotowywania takiego wydarzenia należy zdecydować się na współpracę jedynie z...

Dodany przez Bernadetta Boć | 2015-02-28

Jak przygotować obsługę językową konferencji?