Najnowsze

Nie wiesz, jakie korzyści może przynieść Twojej firmie korzystanie z zaawansowanych rozwiązań informatycznych do budżetowania i controllingu a także jakie oszczędności można z tego tytułu wygenerować? Zapisz się na bezpłatne Webinarium organizowane przez producenta systemu Eureca - firmę Controlling Systems z Wrocławia. Szczegóły na stronie www.controlling-systems.pl.

W co korzystnie zainwestować wolne środki finansowe w czasach kryzysu? Paradoksalnie w nieruchomości, których ceny zjechały dziś do niespotykanie niskich poziomów. Potencjalnie bardzo dobrą inwestycją wydaje się inwestycja apartamentowa Przy Parku 14 zlokalizowania w pobliżu Parku Szczęśliwickiego na Warszawskiej Ochocie, której walory doceniło już kilku poważnych inwestorów na rynku apartamentów na wynajem.


Jak zacząć grać na giełdzie ?

Skojarzone z tym artykułem: finanse, ekonomia, pieniądz, giełda

Wielu ludzi, którzy interesują się własnymi finansami na pewno słyszało o giełdzie. Jest to owiane legendami miejsce, gdzie można w łatwy sposób zgromadzić fortunę, ale i sięgnąć dna wykonując nieodpowiedni ruch. Prawdopodobnie każdy, kto posiada jakieś oszczędności i o giełdzie słyszał, choć przez chwilę myślał, by spróbować swoich sił na tym rynku.Zasada działania giełdy jest stosunkowo prosta. Jest to miejsce, na którym można kupować i sprzedawać papiery wartościowe. Przeważnie są to akcje firm, choć nie tylko. Giełda może też pośredniczyć w...

Dodany przez Andrzej Jarosz | 2015-04-07

Jak zacząć grać na giełdzie ?