Najnowsze

Nie wiesz, jakie korzyści może przynieść Twojej firmie korzystanie z zaawansowanych rozwiązań informatycznych do budżetowania i controllingu a także jakie oszczędności można z tego tytułu wygenerować? Zapisz się na bezpłatne Webinarium organizowane przez producenta systemu Eureca - firmę Controlling Systems z Wrocławia. Szczegóły na stronie www.controlling-systems.pl.

W co korzystnie zainwestować wolne środki finansowe w czasach kryzysu? Paradoksalnie w nieruchomości, których ceny zjechały dziś do niespotykanie niskich poziomów. Potencjalnie bardzo dobrą inwestycją wydaje się inwestycja apartamentowa Przy Parku 14 zlokalizowania w pobliżu Parku Szczęśliwickiego na Warszawskiej Ochocie, której walory doceniło już kilku poważnych inwestorów na rynku apartamentów na wynajem.


Domy seniora dobrym pomysłem na biznes

Skojarzone z tym artykułem: biznes, finanse, inwestycje

Społeczeństwa w państwach europejskich starzeją się. Nie inaczej jest również w Polsce: wielopokoleniowe rodziny to rzecz rzadko spotykana w dzisiejszych czasach. Osoby starsze żyją samodzielnie od czasu, gdy ich dzieci wyprowadzają się z domu i wędrują po świecie. Wówczas powstaje problem pomocy takim osobom starszym, gdy wiek pozbawia ich całkowitej samodzielności. Taka smutna rzeczywistość jest okazją dla przedsiębiorców, którzy coraz chętniej biorą się za inwestowanie w domy seniora. Według ekspertów, jest to obecnie coraz bardziej intratny biznes w Polsce. Domy...

Dodany przez Bernadetta Boć | 2015-05-11

Domy seniora dobrym pomysłem na biznes