Najnowsze

Nie wiesz, jakie korzyści może przynieść Twojej firmie korzystanie z zaawansowanych rozwiązań informatycznych do budżetowania i controllingu a także jakie oszczędności można z tego tytułu wygenerować? Zapisz się na bezpłatne Webinarium organizowane przez producenta systemu Eureca - firmę Controlling Systems z Wrocławia. Szczegóły na stronie www.controlling-systems.pl.

W co korzystnie zainwestować wolne środki finansowe w czasach kryzysu? Paradoksalnie w nieruchomości, których ceny zjechały dziś do niespotykanie niskich poziomów. Potencjalnie bardzo dobrą inwestycją wydaje się inwestycja apartamentowa Przy Parku 14 zlokalizowania w pobliżu Parku Szczęśliwickiego na Warszawskiej Ochocie, której walory doceniło już kilku poważnych inwestorów na rynku apartamentów na wynajem.


Oszczędności w biurze

Skojarzone z tym artykułem: biznes, biuro

Właściciele prywatnych szkół czy firm, zwłaszcza tych niewielkich, starają się zadbać o to, aby w jak największym stopniu zniwelować zbędne koszty. Niewielu z nich jednak zdaje sobie sprawę z faktu, że nawet przy tak prozaicznej i częstej czynności, jaką jest drukowanie dokumentów, faktur, itp., można znaleźć kilka punktów, w których możliwe jest zaoszczędzenie paru złotych. Oczywiście, żadna z firm nie zaprzestanie drukowania, jest to niemożliwe, ale istnieją możliwości, aby sprawić, że to drukowanie będzie znacznie tańsze.Przede wszystkim oszczędności...

Dodany przez Bernadetta Boć | 2015-08-07

Oszczędności w biurze