Najnowsze

Nie wiesz, jakie korzyści może przynieść Twojej firmie korzystanie z zaawansowanych rozwiązań informatycznych do budżetowania i controllingu a także jakie oszczędności można z tego tytułu wygenerować? Zapisz się na bezpłatne Webinarium organizowane przez producenta systemu Eureca - firmę Controlling Systems z Wrocławia. Szczegóły na stronie www.controlling-systems.pl.

W co korzystnie zainwestować wolne środki finansowe w czasach kryzysu? Paradoksalnie w nieruchomości, których ceny zjechały dziś do niespotykanie niskich poziomów. Potencjalnie bardzo dobrą inwestycją wydaje się inwestycja apartamentowa Przy Parku 14 zlokalizowania w pobliżu Parku Szczęśliwickiego na Warszawskiej Ochocie, której walory doceniło już kilku poważnych inwestorów na rynku apartamentów na wynajem.


Adwokat w Pile - Piotr Waśko

Skojarzone z tym artykułem: biznes, pieniądz, przedsiębiorstwa, prawnik, adwokat, piła, kancelaria, prawo

Często nie zdajemy sobie sprawy, że tak naprawdę w każdym momencie swojego życia możemy potrzebować porady adwokackiej. Wszystkie sprawy, które mają swoje odzwierciedlenie w przepisach prawa, mogą być przedmiotem sporu. Zaległe, niewypłacone wynagrodzenie, które nam się należy, spór o spadek, sprawa o przywłaszczenie mienia, kradzież w sklepie, konflikt z sąsiadem, wniesienie pozwu o rozwód, pozwanie byłego męża o alimenty, sprawa o napaść z bronią w ręku to tylko kilka przykładów, w których pomoc dobrego adwokata może okazać się niezbędna. Prawnik potrafi...

Dodany przez Andrzej Jarosz | 2016-02-21

Adwokat w Pile - Piotr Waśko