Najnowsze

Nie wiesz, jakie korzyści może przynieść Twojej firmie korzystanie z zaawansowanych rozwiązań informatycznych do budżetowania i controllingu a także jakie oszczędności można z tego tytułu wygenerować? Zapisz się na bezpłatne Webinarium organizowane przez producenta systemu Eureca - firmę Controlling Systems z Wrocławia. Szczegóły na stronie www.controlling-systems.pl.

W co korzystnie zainwestować wolne środki finansowe w czasach kryzysu? Paradoksalnie w nieruchomości, których ceny zjechały dziś do niespotykanie niskich poziomów. Potencjalnie bardzo dobrą inwestycją wydaje się inwestycja apartamentowa Przy Parku 14 zlokalizowania w pobliżu Parku Szczęśliwickiego na Warszawskiej Ochocie, której walory doceniło już kilku poważnych inwestorów na rynku apartamentów na wynajem.


Alkohole z grupy OXO

Skojarzone z tym artykułem: biznes, przedsiębiorstwa, przemysł, oxoplast, kędzierzyn, azoty

Izobutanol (IBA) jest alkoholem z grupy OXO. Produkt przetwórstwa aldehydu izomasłowego, który wykorzystywany jest głównie w rozpuszczalnikach i mieszkanka rozpuszczalnikowych, stosowane w lakierach, żywicach i farbach. Ciecz bezbarwna, przeźroczysta o słodkim zapachu należy do materiałów niebezpiecznych zgodnie z przepisami RID/ADR. Dlatego, transportuje się go w stalowych cysternach kolejowych, kontenerach – cysternach lub autocysternach. Nie wolno przewozić go z silnymi utleniaczami i kwasami. N-butanol (NBA) jest drugim, co do wielkości produkcji alkoholem OXO. Występuje...

Dodany przez Kornel Bogucki | 2016-06-29

Alkohole z grupy OXO