Najnowsze

Nie wiesz, jakie korzyści może przynieść Twojej firmie korzystanie z zaawansowanych rozwiązań informatycznych do budżetowania i controllingu a także jakie oszczędności można z tego tytułu wygenerować? Zapisz się na bezpłatne Webinarium organizowane przez producenta systemu Eureca - firmę Controlling Systems z Wrocławia. Szczegóły na stronie www.controlling-systems.pl.

W co korzystnie zainwestować wolne środki finansowe w czasach kryzysu? Paradoksalnie w nieruchomości, których ceny zjechały dziś do niespotykanie niskich poziomów. Potencjalnie bardzo dobrą inwestycją wydaje się inwestycja apartamentowa Przy Parku 14 zlokalizowania w pobliżu Parku Szczęśliwickiego na Warszawskiej Ochocie, której walory doceniło już kilku poważnych inwestorów na rynku apartamentów na wynajem.


Jak zorganizować dużą imprezę kulturalną?

Skojarzone z tym artykułem: technika sceniczna, usługa wynajmu sceny, firmy wynajmujące scenę

Ostatnio na rynku rozmnożyły się firmy wynajmujące scenę. W internecie można znaleźć wiele ogłoszeń, gdzie słowem kluczowym jest technika sceniczna. Należy jednak dobrze się zastanowić, zanim zdecydujemy się na wybór konkretnego przedsiębiorstwa. Usługa wynajmu sceny, to wbrew pozorom, nie taka prosta sprawa. Firmy wynajmujące scenę często w swojej ofercie posiadają kompleksowe usługi związane z organizacją imprezy. Technika sceniczna nie ma dla nich żadnych tajemnic. Jeżeli nie chcemy sami zajmować się sprawami technicznymi, ponieważ wolimy skupić się...

Dodany przez Bernadetta Boć | 2017-10-13

Jak zorganizować dużą imprezę kulturalną?