Najnowsze

Nie wiesz, jakie korzyści może przynieść Twojej firmie korzystanie z zaawansowanych rozwiązań informatycznych do budżetowania i controllingu a także jakie oszczędności można z tego tytułu wygenerować? Zapisz się na bezpłatne Webinarium organizowane przez producenta systemu Eureca - firmę Controlling Systems z Wrocławia. Szczegóły na stronie www.controlling-systems.pl.

W co korzystnie zainwestować wolne środki finansowe w czasach kryzysu? Paradoksalnie w nieruchomości, których ceny zjechały dziś do niespotykanie niskich poziomów. Potencjalnie bardzo dobrą inwestycją wydaje się inwestycja apartamentowa Przy Parku 14 zlokalizowania w pobliżu Parku Szczęśliwickiego na Warszawskiej Ochocie, której walory doceniło już kilku poważnych inwestorów na rynku apartamentów na wynajem.


Dobrze wyposażony pracownik to efektywny

Skojarzone z tym artykułem: bhp, firma, praca, ochrona

Obserwując, co dzieje się nierzadko w pewnych sektorach gospodarczych w naszym kraju, należy słusznie zauważyć, że wielu pracodawców nie dba należycie o jakość, którą muszą posiadać artykuły bhp dla pracowników. Często bowiem temat bezpieczeństwa i higieny pracy traktowany jest po macoszemu. O ile z reguły specjalistyczne narzędzia zawsze są przez pracodawce zapewnione, to w powyższej kwestii wielu z nich wciąż kuleje.Sytuacja jest o tyle dziwna, że powinno być oczywiste, że pracownik, o którego bezpieczeństwo i komfort pracy dba się odpowiednio - jest...

Dodany przez Bernadetta Boć | 2017-07-25

Dobrze wyposażony pracownik to efektywny