Najnowsze

Nie wiesz, jakie korzyści może przynieść Twojej firmie korzystanie z zaawansowanych rozwiązań informatycznych do budżetowania i controllingu a także jakie oszczędności można z tego tytułu wygenerować? Zapisz się na bezpłatne Webinarium organizowane przez producenta systemu Eureca - firmę Controlling Systems z Wrocławia. Szczegóły na stronie www.controlling-systems.pl.

W co korzystnie zainwestować wolne środki finansowe w czasach kryzysu? Paradoksalnie w nieruchomości, których ceny zjechały dziś do niespotykanie niskich poziomów. Potencjalnie bardzo dobrą inwestycją wydaje się inwestycja apartamentowa Przy Parku 14 zlokalizowania w pobliżu Parku Szczęśliwickiego na Warszawskiej Ochocie, której walory doceniło już kilku poważnych inwestorów na rynku apartamentów na wynajem.


Na odstresowanie i do pakowania - folia bąbelkowa

Skojarzone z tym artykułem: biznes, finanse, ekonomia, pieniądz, przedsiębiorstwa

Kto z nas nie używał folii bąbelkowej do odstresowania. Naciskanie bąbelków potrafi człowieka ukoić i wprowadzić w bezstresowy stan. Folia ta ma jednak za zadanie głownie zabezpieczać nasze paczki i przesyłki. W dobie zakupów przez internet, gdy zmawiamy online już wszystko jest folia pomaga przetransportować towary w całości. Wyobraźmy sobie, że zamawiamy bardzo drogi telefon komórkowy, który zostanie wysłany bez folii bąbelkowej. Skutek? Pewnie dostaniemy go z pękniętym ekranem. Dlatego produkcja folii bąbelkowej wydatnie wpływa na bezpieczeństwo naszych...

Dodany przez Bernadetta Boć | 2017-09-22

Na odstresowanie i do pakowania - folia bąbelkowa