Najnowsze

Nie wiesz, jakie korzyści może przynieść Twojej firmie korzystanie z zaawansowanych rozwiązań informatycznych do budżetowania i controllingu a także jakie oszczędności można z tego tytułu wygenerować? Zapisz się na bezpłatne Webinarium organizowane przez producenta systemu Eureca - firmę Controlling Systems z Wrocławia. Szczegóły na stronie www.controlling-systems.pl.

W co korzystnie zainwestować wolne środki finansowe w czasach kryzysu? Paradoksalnie w nieruchomości, których ceny zjechały dziś do niespotykanie niskich poziomów. Potencjalnie bardzo dobrą inwestycją wydaje się inwestycja apartamentowa Przy Parku 14 zlokalizowania w pobliżu Parku Szczęśliwickiego na Warszawskiej Ochocie, której walory doceniło już kilku poważnych inwestorów na rynku apartamentów na wynajem.


Jak zorganizować imprezę firmową?

Skojarzone z tym artykułem: imprezy integracyjne, imprezy firmowe, wigilie firmowe

Dzięki imprezom firmowym pracownicy mogą poznać się ze sobą w przyjaznym dla nich otoczeniu, z dala od obowiązków zawodowych i krzyczącego szefostwa. Przyjęcia tego rodzaju są doskonałym sposobem na rozładowanie napiętej atmosfery, zmotywowanie zatrudnionych osób do dalszego działania i ogólne poprawienie ich samopoczucia czy stosunku do samej pracy. Imprezy firmowe wymagają jednak właściwego przygotowania. Jak zatem je zaplanować, aby wszyscy byli zachwyceni ich przebiegiem? Na samym początku warto określić główny cel takiej imprezy. Szef bądź kierownik musi...

Dodany przez Andrzej Jarosz | 2018-11-16

Jak zorganizować imprezę firmową?