Najnowsze

Nie wiesz, jakie korzyści może przynieść Twojej firmie korzystanie z zaawansowanych rozwiązań informatycznych do budżetowania i controllingu a także jakie oszczędności można z tego tytułu wygenerować? Zapisz się na bezpłatne Webinarium organizowane przez producenta systemu Eureca - firmę Controlling Systems z Wrocławia. Szczegóły na stronie www.controlling-systems.pl.

W co korzystnie zainwestować wolne środki finansowe w czasach kryzysu? Paradoksalnie w nieruchomości, których ceny zjechały dziś do niespotykanie niskich poziomów. Potencjalnie bardzo dobrą inwestycją wydaje się inwestycja apartamentowa Przy Parku 14 zlokalizowania w pobliżu Parku Szczęśliwickiego na Warszawskiej Ochocie, której walory doceniło już kilku poważnych inwestorów na rynku apartamentów na wynajem.


Nie ma pracy bez BHP

Skojarzone z tym artykułem: BHP, szkolenia BHP, usługi BHP

Zaczynając jakąkolwiek pracę, każdy powinien przejść szkolenie BHP. Jest to pewne podsumowanie zasad, dzięki którym praca powinna być później wykonywana w sposób bezpieczny zarówno dla wykonawcy, jak i dla współpracowników. Dlatego właśnie szkolenia BHP są zazwyczaj jednymi z podstawowych szkoleń pracowniczych, wręcz obowiązkowych do przejścia. Czasem powtarza się je co jakiś czas celem przypomnienia zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Może się zdarzyć, że konkretna firma nie zatrudnia pracownika, czy zespołu odpowiedzialnego za przestrzeganie zasad BHP na jej...

Dodany przez Andrzej Jarosz | 2018-03-09

Nie ma pracy bez BHP