Najnowsze

Nie wiesz, jakie korzyści może przynieść Twojej firmie korzystanie z zaawansowanych rozwiązań informatycznych do budżetowania i controllingu a także jakie oszczędności można z tego tytułu wygenerować? Zapisz się na bezpłatne Webinarium organizowane przez producenta systemu Eureca - firmę Controlling Systems z Wrocławia. Szczegóły na stronie www.controlling-systems.pl.

W co korzystnie zainwestować wolne środki finansowe w czasach kryzysu? Paradoksalnie w nieruchomości, których ceny zjechały dziś do niespotykanie niskich poziomów. Potencjalnie bardzo dobrą inwestycją wydaje się inwestycja apartamentowa Przy Parku 14 zlokalizowania w pobliżu Parku Szczęśliwickiego na Warszawskiej Ochocie, której walory doceniło już kilku poważnych inwestorów na rynku apartamentów na wynajem.


Praca z danymi

Skojarzone z tym artykułem: łatwa praca z danymi, wdrożenia tabelau, Business Intelligence

Tableau to pewnego rodzaju program informatyczny, który głównie służy do analizy danych, a także dzielenia się nimi poprzez interaktywne jednoekranowe zestawienia. Ważną zaletą jest łatwość i szybko nauki i obsługi. Wiele funkcji wykonywane jest automatycznie, co pozwala na przyjemną pracę. Dodatkowo możliwe jest uruchomienie na każdym rodzaju sprzęcie, ponieważ nie posiada dużych wymagań. Korzystać z niego może każdy, m.in.: przeznaczony jest dla analityków, informatyków, menedżerów, naukowców, lekarzy, pracowników administracji publicznej. To elastyczny i...

Dodany przez Andrzej Jarosz | 2018-07-28

Praca z danymi

<

<

<

<

<