Najnowsze

Nie wiesz, jakie korzyści może przynieść Twojej firmie korzystanie z zaawansowanych rozwiązań informatycznych do budżetowania i controllingu a także jakie oszczędności można z tego tytułu wygenerować? Zapisz się na bezpłatne Webinarium organizowane przez producenta systemu Eureca - firmę Controlling Systems z Wrocławia. Szczegóły na stronie www.controlling-systems.pl.

W co korzystnie zainwestować wolne środki finansowe w czasach kryzysu? Paradoksalnie w nieruchomości, których ceny zjechały dziś do niespotykanie niskich poziomów. Potencjalnie bardzo dobrą inwestycją wydaje się inwestycja apartamentowa Przy Parku 14 zlokalizowania w pobliżu Parku Szczęśliwickiego na Warszawskiej Ochocie, której walory doceniło już kilku poważnych inwestorów na rynku apartamentów na wynajem.


Adwokat w Pile - Piotr Waśko

Skojarzone z tym artykułem: adwokat, biznes, kancelaria, pieniądz, piła, prawnik, prawo, przedsiębiorstwa

(...) Często nie zdajemy sobie sprawy, że tak naprawdę w każdym momencie swojego życia możemy potrzebować porady adwokackiej. Wszystkie sprawy, które mają swoje odzwierciedlenie w przepisach prawa, mogą być (...)

Dodany przez Andrzej Jarosz | 2016-02-21

Adwokat w Pile - Piotr Waśko

Cienka linia między miłością a nienawiścią

Skojarzone z tym artykułem: adwokat, alimenty, prawo rodzinne, rozwód

(...) Często niestety zdarza się, że dwoje ludzi, którzy niegdyś się kochali zaczynają nadawać na innych falach. Dzieje się tak, ponieważ z wiekiem istnieje możliwość, że każdy partnerów dąży do czegoś innego bądź chce się po prostu realizować. Wybraliśmy jedno z polskich miast - Wrocław, by zapytać ludzi, dlaczego tak wiele osób decyduje się na rozwód? Odpowiedzi były bardzo różne. Dominowały natomiast: zdrada, wypalenie się (...)

Dodany przez Kornel Bogucki | 2014-02-07

Cienka linia między miłością a nienawiścią