Kategorie

Najnowsze

Nie wiesz, jakie korzyści może przynieść Twojej firmie korzystanie z zaawansowanych rozwiązań informatycznych do budżetowania i controllingu a także jakie oszczędności można z tego tytułu wygenerować? Zapisz się na bezpłatne Webinarium organizowane przez producenta systemu Eureca - firmę Controlling Systems z Wrocławia. Szczegóły na stronie www.controlling-systems.pl.

W co korzystnie zainwestować wolne środki finansowe w czasach kryzysu? Paradoksalnie w nieruchomości, których ceny zjechały dziś do niespotykanie niskich poziomów. Potencjalnie bardzo dobrą inwestycją wydaje się inwestycja apartamentowa Przy Parku 14 zlokalizowania w pobliżu Parku Szczęśliwickiego na Warszawskiej Ochocie, której walory doceniło już kilku poważnych inwestorów na rynku apartamentów na wynajem.


Dodany przez Bernadetta Boć | 2017-07-25

Dobrze wyposażony pracownik to efektywny
Obserwując, co dzieje się nierzadko w pewnych sektorach gospodarczych w naszym kraju, należy słusznie zauważyć, że wielu pracodawców nie dba należycie o jakość, którą muszą posiadać artykuły bhp dla pracowników.

Często bowiem temat bezpieczeństwa i higieny pracy traktowany jest po macoszemu. O ile z reguły specjalistyczne narzędzia zawsze są przez pracodawce zapewnione, to w powyższej kwestii wielu z nich wciąż kuleje.
Sytuacja jest o tyle dziwna, że powinno być oczywiste, że pracownik, o którego bezpieczeństwo i komfort pracy dba się odpowiednio - jest pracownikiem efektywnym. Właśnie dlatego tak wiele dobrze prosperujących w początkowych etapach istnienia przedsiębiorstw upada zanim będzie miało okazje naprawdę się rozrosnąć. Wielu dyrektorów zdaje się zapominać, że najważniejszymi osobami w firmie są sami pracownicy, a to, w jaki sposób kadra zarządzająca się o nich troszczy daje wymierny efekt w postaci znacznego wzrostu produktywności.
Na szczęście opisywana powyżej sytuacja jest marginalna. W przeważającej części przypadków pracodawca jest żywo zainteresowany tym, w jaki sposób zapewnić swoim pracownikom najlepsze możliwe warunku pracy. Nie dziwi też nikogo fakt, iż prężnie rozwija się w związku z tym każda firma, która oferuje serwis i wynajem mat wejściowych jak np: https://www.bhp-bejma.pl/katalog/wynajem-mat-wejsciowych
Świadomość zapewnienia pracownikom wszystkiego, co jest im niezbędne do osiągania maksymalnej produktywności stanowi konieczność dla każdego przedsiębiorcy, który myśli, by jego firma mogła się rozwijać i przynosić wysokie zyski. Ponadto, dzięki niej to my wszyscy korzystamy. Zarówno pracodawcy, pracownicy oraz gospodarka i ogół społeczeństwa.

Fotografie:


bhp
firma
praca
ochrona