Kategorie

Najnowsze

Nie wiesz, jakie korzyści może przynieść Twojej firmie korzystanie z zaawansowanych rozwiązań informatycznych do budżetowania i controllingu a także jakie oszczędności można z tego tytułu wygenerować? Zapisz się na bezpłatne Webinarium organizowane przez producenta systemu Eureca - firmę Controlling Systems z Wrocławia. Szczegóły na stronie www.controlling-systems.pl.

W co korzystnie zainwestować wolne środki finansowe w czasach kryzysu? Paradoksalnie w nieruchomości, których ceny zjechały dziś do niespotykanie niskich poziomów. Potencjalnie bardzo dobrą inwestycją wydaje się inwestycja apartamentowa Przy Parku 14 zlokalizowania w pobliżu Parku Szczęśliwickiego na Warszawskiej Ochocie, której walory doceniło już kilku poważnych inwestorów na rynku apartamentów na wynajem.


Dodany przez Andrzej Jarosz | 2018-11-16

Jak zorganizować imprezę firmową?
Dzięki imprezom firmowym pracownicy mogą poznać się ze sobą w przyjaznym dla nich otoczeniu, z dala od obowiązków zawodowych i krzyczącego szefostwa.

Przyjęcia tego rodzaju są doskonałym sposobem na rozładowanie napiętej atmosfery, zmotywowanie zatrudnionych osób do dalszego działania i ogólne poprawienie ich samopoczucia czy stosunku do samej pracy. 
Imprezy firmowe wymagają jednak właściwego przygotowania. Jak zatem je zaplanować, aby wszyscy byli zachwyceni ich przebiegiem? Na samym początku warto określić główny cel takiej imprezy. Szef bądź kierownik musi zastanowić się nad tym, dlaczego w ogóle chce ją zorganizować. Być może dokonał ostatnio sporych zmian w swojej kadrze i zwolnił sporą ilość dawnych pracowników i na ich stanowiskach umieścił nowych kandydatów, dlatego teraz pragnie wszystkich ze sobą zintegrować i pozwolić im się lepiej zapoznać. 
Imprezy integracyjne rządzą się swoimi prawami, podobnie zresztą jak wszystkie inne przyjęcia firmowe. Jeżeli bowiem celem byłoby nagrodzenie wyłącznie kilku pracowników, warto by było pomyśleć o zabraniu ich do jakiegoś atrakcyjnego miejsca, zamiast przygotowywać dla tak nielicznej grupki olbrzymie przyjęcie w restauracji. Przebieg przyjęcia musi być dostosowany do jego ogólnego charakteru. W przeciwnym wypadku nawet najdroższe wigilie firmowe raczej nie spodobają się samym pracownikom. 
Każda firma powinna regularnie organizować różnego rodzaju imprezy dla swoich pracowników. Często to dzięki nim można zdobyć lojalność swoich podwładnych.
Wiecej szczegółów na temat imprez dla firm dowiesz się ze strony Capital Event.

Fotografie:


imprezy integracyjne
imprezy firmowe
wigilie firmowe