Kategorie

Najnowsze

Nie wiesz, jakie korzyści może przynieść Twojej firmie korzystanie z zaawansowanych rozwiązań informatycznych do budżetowania i controllingu a także jakie oszczędności można z tego tytułu wygenerować? Zapisz się na bezpłatne Webinarium organizowane przez producenta systemu Eureca - firmę Controlling Systems z Wrocławia. Szczegóły na stronie www.controlling-systems.pl.

W co korzystnie zainwestować wolne środki finansowe w czasach kryzysu? Paradoksalnie w nieruchomości, których ceny zjechały dziś do niespotykanie niskich poziomów. Potencjalnie bardzo dobrą inwestycją wydaje się inwestycja apartamentowa Przy Parku 14 zlokalizowania w pobliżu Parku Szczęśliwickiego na Warszawskiej Ochocie, której walory doceniło już kilku poważnych inwestorów na rynku apartamentów na wynajem.


Dodany przez Bernadetta Boć | 2017-09-22

Na odstresowanie i do pakowania - folia bąbelkowa
Kto z nas nie używał folii bąbelkowej do odstresowania.

Naciskanie bąbelków potrafi człowieka ukoić i wprowadzić w bezstresowy stan. Folia ta ma jednak za zadanie głownie zabezpieczać nasze paczki i przesyłki. W dobie zakupów przez internet, gdy zmawiamy online już wszystko jest folia pomaga przetransportować towary w całości. Wyobraźmy sobie, że zamawiamy bardzo drogi telefon komórkowy, który zostanie wysłany bez folii bąbelkowej. 
Skutek? Pewnie dostaniemy go z pękniętym ekranem. Dlatego produkcja folii bąbelkowej wydatnie wpływa na bezpieczeństwo naszych przesyłek. Wyobraźmy sobie teraz transport nowoczesnego telewizora LCD. Taki telewizor zapakowany jest w styropianowe profile ochronne oraz sypełniacze do paczek. Karton na taki sprzęt nie może być pusty! W dzisiejszych czasach sprzedawca nie może sobie pozwolić na wysłanie niezabezpieczonego sprzętu do klienta. Ludzie stali się świadomymi konsumentami. Znają swoje prawo i potrafią dochodzić ich np. z pomocą rzecznika praw konsumenta. Sprzedawca woli sprzęt RTV i AGD odpowiednio zabezpieczyć i mieć dzięki temu spokojną głowę. Klient za to może cieszyć się widokiem nieporysowanej pralki oraz niewgniecioną lodówko-zamrażarką. 
Oczywiście dużo zależy jeszcze od firm kurierskich. Nawet najlepsze zabezpieczenia nie pomogą na bezmyślność kuriera. Przesyłkę należy odpowiednio zabezpieczyć jeszcze w transporcie. Jeśli wszystkie te warunki zostaną spełnione możemy się cieszyć świeżo odebraną przesyłką.
Więcej na: http://pksystem.com.pl

Fotografie:


biznes
finanse
ekonomia
pieniądz
przedsiębiorstwa