Kategorie

Najnowsze

Nie wiesz, jakie korzyści może przynieść Twojej firmie korzystanie z zaawansowanych rozwiązań informatycznych do budżetowania i controllingu a także jakie oszczędności można z tego tytułu wygenerować? Zapisz się na bezpłatne Webinarium organizowane przez producenta systemu Eureca - firmę Controlling Systems z Wrocławia. Szczegóły na stronie www.controlling-systems.pl.

W co korzystnie zainwestować wolne środki finansowe w czasach kryzysu? Paradoksalnie w nieruchomości, których ceny zjechały dziś do niespotykanie niskich poziomów. Potencjalnie bardzo dobrą inwestycją wydaje się inwestycja apartamentowa Przy Parku 14 zlokalizowania w pobliżu Parku Szczęśliwickiego na Warszawskiej Ochocie, której walory doceniło już kilku poważnych inwestorów na rynku apartamentów na wynajem.


Dodany przez Andrzej Jarosz | 2018-03-09

Nie ma pracy bez BHP
Zaczynając jakąkolwiek pracę, każdy powinien przejść szkolenie BHP.

Jest to pewne podsumowanie zasad, dzięki którym praca powinna być później wykonywana w sposób bezpieczny zarówno dla wykonawcy, jak i dla współpracowników. 
Dlatego właśnie szkolenia BHP są zazwyczaj jednymi z podstawowych szkoleń pracowniczych, wręcz obowiązkowych do przejścia. Czasem powtarza się je co jakiś czas celem przypomnienia zasad bezpieczeństwa i higieny pracy. Może się zdarzyć, że konkretna firma nie zatrudnia pracownika, czy zespołu odpowiedzialnego za przestrzeganie zasad BHP na jej terenie. 
Można wtedy skorzystać z usług firmy zewnętrznej świadczącej usługi BHP. Będą to zarówno wspomniane już szkolenia BHP, jak i nadzór nad tym, czy wszystkie zasady związane z bezpieczeństwem i higieną pracy są przestrzegane przez pracowników każdego szczebla na terenie konkretnego zakładu pracy. Współpraca z odpowiednim specjalistą, świadczącym usługi BHP ułatwia pracę i działanie firmy. 
Czasem specjaliście spoza danego zakładu pracy, łatwiej w nim wychwycić rodzące się nieprawidłowości, a co za tym idzie, szybciej zapobiec ich rozwojowi. Każdy pracownik ma prawo do tego, by zapewniono mu właściwe warunki pracy, w tym bezpieczeństwo. Nikt nie ma prawa narażać go na zbędne i zupełnie niepotrzebne ryzyko utraty zdrowia. 
Mając zapewnione właściwe warunki do wykonywania swoich zawodowych obowiązków, pracownik będzie bardziej produktywny. Pracownik musi też wiedzieć, jakie jego zachowania mogą mieć wpływ na przebieg pracy i wobec tego, jakich zachowań unikać.
Więcej o szkoleniach BHP na www.ideabhp.edu.pl

Fotografie:


BHP
szkolenia BHP
usługi BHP