Kategorie

Najnowsze

Nie wiesz, jakie korzyści może przynieść Twojej firmie korzystanie z zaawansowanych rozwiązań informatycznych do budżetowania i controllingu a także jakie oszczędności można z tego tytułu wygenerować? Zapisz się na bezpłatne Webinarium organizowane przez producenta systemu Eureca - firmę Controlling Systems z Wrocławia. Szczegóły na stronie www.controlling-systems.pl.

W co korzystnie zainwestować wolne środki finansowe w czasach kryzysu? Paradoksalnie w nieruchomości, których ceny zjechały dziś do niespotykanie niskich poziomów. Potencjalnie bardzo dobrą inwestycją wydaje się inwestycja apartamentowa Przy Parku 14 zlokalizowania w pobliżu Parku Szczęśliwickiego na Warszawskiej Ochocie, której walory doceniło już kilku poważnych inwestorów na rynku apartamentów na wynajem.


Dodany przez Andrzej Jarosz | 2018-07-28

Praca z danymi
Tableau to pewnego rodzaju program informatyczny, który głównie służy do analizy danych, a także dzielenia się nimi poprzez interaktywne jednoekranowe zestawienia.

Ważną zaletą jest łatwość i szybko nauki i obsługi. Wiele funkcji wykonywane jest automatycznie, co pozwala na przyjemną pracę. Dodatkowo możliwe jest uruchomienie na każdym rodzaju sprzęcie, ponieważ nie posiada dużych wymagań. 
Korzystać z niego może każdy, m.in.: przeznaczony jest dla analityków, informatyków, menedżerów, naukowców, lekarzy, pracowników administracji publicznej. To elastyczny i wydajny program, który nie wymaga od nas skomplikowanych prac przygotowawczych. Do programu Tableau nie podchodzimy tak jak do Excelu. Nie wystarczy jedynie przeniesienie danych. Wdrożenia Tabelau polega na przedstawieniu całej historii danych. Analizy powstają funkcjonalne, czytelne, wydajne, oraz bardzo przydatne. 
Podczas korzystania z programu zapoznajmy się z kilkoma regułami, dzięki którym będziemy mogli lepiej i szybciej funkcjonować w firmie. Nowoczesny program, który usprawnia działania to łatwa praca z danymi. Jesteśmy w stanie szybko osiągnąć oczekiwane rezultaty przez Klienta. Business Intelligence dotyczyć może zestawu specyficznych raportów, dotyczących jednej dziedziny, bądź całościowego raportowania w całej firmie. 
Warto także wiedzieć, że wdrożenie Tabelau trwa jedynie kilka dni. Nie jesteśmy zmuszeni do poświęcenia bardzo dużej ilości czasu na m.in.: na prace projektowe, tworzenie dokumentacji. Ciekawą zaletą jest także powstawanie dokumentacji, która tworzy się z równolegle z wdrożeniem i może być wygenerowana bezpośrednio z systemu dostępnego na stronie https://newdatalabs.com

Fotografie:


łatwa praca z danymi
wdrożenia tabelau
Business Intelligence