Najnowsze

Nie wiesz, jakie korzyści może przynieść Twojej firmie korzystanie z zaawansowanych rozwiązań informatycznych do budżetowania i controllingu a także jakie oszczędności można z tego tytułu wygenerować? Zapisz się na bezpłatne Webinarium organizowane przez producenta systemu Eureca - firmę Controlling Systems z Wrocławia. Szczegóły na stronie www.controlling-systems.pl.

W co korzystnie zainwestować wolne środki finansowe w czasach kryzysu? Paradoksalnie w nieruchomości, których ceny zjechały dziś do niespotykanie niskich poziomów. Potencjalnie bardzo dobrą inwestycją wydaje się inwestycja apartamentowa Przy Parku 14 zlokalizowania w pobliżu Parku Szczęśliwickiego na Warszawskiej Ochocie, której walory doceniło już kilku poważnych inwestorów na rynku apartamentów na wynajem.


Zadbamy o twoje finanse

Skojarzone z tym artykułem: finanse, ubezpieczenia, windykacja

(...) dostęp do informacji poprzez system raportowania on-line; indywidualne podejście - naszym celem jest dobranie oferty na miarę czyli dopasowanie do potrzeb klienta i specyfiki wierzytelności klienta; profesjonalizm - nasi negocjatorzy specjalizujący się w problematyce zobowiązań powstałych pomiędzy przedsiębiorstwami. Dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu skutecznie mobilizują dłużników do uregulowania zobowiązania; kompleksowość używanych narzędzi - wsparcie prawne, działania detektywistyczne, giełda wierzytelności, windykacja należności i windykacja długów oraz windykacja Wrocław listowna i telefoniczna, windykacja należności i windykacja długów oraz windykacja Wrocław terenowa; wpisywanie dłużników do biura informacji gospodarczej - wpisanie danych dłużnika do ERIF BIG S.A. odbywa się (...)

Dodany przez Bernadetta Boć | 2013-08-28

Zadbamy o twoje finanse

Wybieramy najlepsze oferty ubezpieczeniowe

Skojarzone z tym artykułem: ekonomia, pieniądz, przedsiębiorstwa, ubezpieczenia

(...) W przypadku planowania programu ubezpieczeniowego proponowane są: usuwanie wpisów w ogólnych warunkach ubezpieczenia niekorzystnych dla Ubezpieczającego, zebranie ofert z rynku, kompleksowa ich analiza oraz zaprezentowanie pisemnej rekomendacji klientowi, wdrożenie przygotowanego programu na warunkach wybranej oferty, przygotowanie optymalnego programu ubezpieczenia z wyszczególnieniem wszystkich technicznych aspektów umów ubezpieczenia (sumy gwarancyjne i sumy ubezpieczenia, udziały własne w szkodzie, limity odpowiedzialności zakładu ubezpieczeń), negocjowanie szczegółowych warunków umów i ceny, z uwzględnieniem indywidualnych klauzul rozszerzających zakres ochrony ubezpieczeniowej, ocena oraz identyfikacja rodzaju a także wielkości ryzyka a także zagrożeń związanych albo pojawiających w prowadzonej działalności, rzetelna oraz gruntowna analiza (...)

Dodany przez Bernadetta Boć | 2013-08-19

Wybieramy najlepsze oferty ubezpieczeniowe

O sytuacji rynku ubezpieczeń zdrowotnych

Skojarzone z tym artykułem: biznes, pieniądz, ubezpieczenia

(...) Cieszy, że prywatne ubezpieczenia medyczne w Polsce poczynają sobie coraz lepiej. W ostatnich latach zbudowano w naszym kraju kilkanaście prywatnych centrów medycznych a także wielooddziałowych szpitali. Wrota do tych placówek naturalnie otwiera dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne. Żeby zostać objętym taką opieką medyczną wykupić trzeba prywatne ubezpieczenie zdrowotne. Opłacane w postaci okresowej zryczałtowanej składki ubezpieczenie medyczne będzie dobrym zabezpieczeniem na wypadek utraty zdrowia albo nagłego zachorowania ale przyda się również przede wszystkim na co dzień, bo umożliwi bez potrzeby czekania w ciągnących się latami kolejkach wizyty u lekarzy specjalistów. Gangreną trapiącą w naszym kraju publiczną służbę zdrowia jest nieodpowiedzialne trwonienie pieniędzy, niefachowe zarządzanie a także brak odpowiedniej ilości pieniędzy. Rozwiązaniem tego problemu byłyby być prywatne ubezpieczenia zdrowotne. Przyjęta ostatnio ustawa zdrowotna przez sejm otworzyła furtkę do prywatyzacji i komercjalizacji zakładów opieki zdrowotnej. Przy jej przyzwoleniu ośrodki medyczne, szpitale a także przychodnie będą mogły zostać skomercjalizowane i oferować usługi medyczne na (...)

Dodany przez Andrzej Jarosz | 2013-08-16

O sytuacji rynku ubezpieczeń zdrowotnych